[:pl]A zwycięzcą jest …Joomla![:]

[:pl]Osobiście cały czas pracuje na Joomla. Istnieje wiele innych alternatywnych CMS stron internetowych do wyboru np.: WordpPress, Drupal czy Modx, ale Joomla w mojej opinii wygrywa ta batalię z wielu powodów.

Skyword:728800

Joomla jest przyjazna dla użytkownika i łatwa dla początkujących

 

Platforma Joomla jest bardzo łatwym CMS  w użyciu. Jest bardzo intuicyjne, jeśli wiesz, jak korzystać ze standardowych programów firmy Microsoft, takich jak Word lub Excel, istnieje duża szansa, że poradzisz sobie bez problemu ​​z publikacjami własnych  treści w stronie internetowej, którą chcesz zbudować.

 

Kolejną wspaniałą rzeczą w CMS Joomla jest to, że można go łatwo dostosować za pomocą wtyczek, które mogą w znacznym stopniu przyczynić się do Twojej strony internetowej i uczynić ją dokładnie taką, jak chcesz. Możesz potrzebować tylko prostej strony internetowej dla małej firmy lub złożonej strony internetowej z setkami produktów. CMS Joomla może sobie z tym poradzić.

 

Moc Joomla

 

Joomla jest niezwykle wydajny i może działać na większości typów stron internetowych. To zaufana platforma dla wielu najbardziej ruchliwych stron internetowych na świecie. Może obsługiwać prawie wszystko.

 

Responsive & Mobile Friendly

 

Coraz więcej osób przegląda strony internetowe na telefonach i innych urządzeniach mobilnych, dlatego bardzo ważne jest, aby mieć stronę internetową odpowiadającą na nowe cyfrowe wymagania. Dzięki Joomla większość motywów jest przyjazna dla urządzeń mobilnych w standardzie.

 

Nie poniesiesz żadnych kosztów!

 

CMS Joomla jest bezpłatny. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić domenę i hosting, a następnie zacząć działać.

Mnóstwo cudownych ludzi, którzy ci pomogą.

 

Joomla jest wyposażony w dynamiczną i pomocną społeczność programistów, którzy z przyjemnością Ci pomogą, jeśli utkniesz w czymkolwiek, co ma związek ze stroną Joomla, możesz poszukać  jakiegoś forum i zadać w nim pytanie, na pewno ktoś udzieli co wyczerpującej i pomocnej odpowiedzi..

 

Artykuł opracowany przez firmę Webkon strony internetowe Konin.[:]