wklady do atomizerow zawieraja w sobie plyn do inhalacji i grzalki. - wklady do atomizerae tanio - wklady do atomizerow sa produkowane przez wiele renomowanych firm zajmujacych sie produkcja e-papierosow.
remonty pomp zatapialnych bełchatów elektromechanika Urządzxenia elektryczne mają swoje zastosowanie w róznych dziedzinach i gałęziach przemysowych. Szukasz firmy świadczącej remonty pomp zatapialnych – Bełchatów? Jesteś we dobrym miejscu – Zakład Elektromechaniczny Firm Woźniakiewicz. Piszemy dla Państwa kompleksowe także dostępne restauracji oraz remonty: silników elektrycznych, pomp zatapialnych, transformatorów, elektronarzędzie i sporo więcej – zapraszamy!
google adwords niemcy codeengineers opinie Kompleksowe usługi Global SEO     
  Tanie e papierosy   mobilgarázs

[:pl]Bateria odporna na deformacje[:]

[:pl]Nowa giętka litowo-jonowa bateria może zasilać noszone przy sobie urządzenia takie jak smartwatch’e jak i w przyszłości smartfony – zapewnia Panasonic. Mimo wczesnych faz projektowania, bateria została przetestowana pod względem wytrzymałości na wyginanie oraz inne deformacje utrzymując przy tym cały czas takie same wydajnościowe efekty. Zwykła bateria litowo-jonowa używana w smartfonach i innych podobnych urządzeniach traci na wydajności po zdeformowaniu.

Baterie litowo-jonowe mogą być bardzo niebezpieczne gdy są wadliwe, na co przykładem może być  Samsung Galaxy Note 7 którego wadliwa bateria powodowała przegrzanie a czasem nawet dochodziło do wybuchu. Uszkodzona bateria może łatwo się zapalić kiedy są przeładowane ponieważ jony litu mogą zbierać się w jednym miejscu i zostać przeniesione jako lit metalu. Jeżeli się to zdarzy, nagrzane powietrze od przeładowania może reagować z litem metalu.

Nowa bateria Panasonica jest laminowana co według producenta nie doprowadzi do wylania lub przegrzania. Nowa obudowa i zewnętrzne okablowania powoduje, że bateria jest bezpieczniejsza i bardziej niezawodna. Do tego jej grubość wynosi jedynie 0.55 milimetra.

Producent poinformował o małej pojemności baterii która może pomieścić jedynie 17.5 mAh lub 60mAh (większa wersja) gdzie dla porównania iPhone 7 posiada baterie mieszczącą  1,960mAh. Biorąc pod uwagę wczesne stadium projektowania jest to dobry wynik i będzie z pewnością poprawiany.  Producent stwierdził, że zanim dojdzie do masowej produkcji, potrzeba jeszcze wielu poprawek.[:]