tanie zegarki z chin - https://lulanu.pl/find/tanie+zegarki+z+chin - Chcesz być na czasie i mieć modny zegarek, ale nie chcesz za niego przepłacać? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Tanie zegarki z Chin na każda okazję dla każdego. Zapraszamy!
http://www.londyn.warszawa.pl/ transport Polska Anglia oferta Transport mebli Polska Anglia niski koszt
jeśli lubisz muzyke i taniec, to kurs instruktora tanca jest wlaśnie dla ciebie! kurs instruktora tanca zapraszamy na kurs instruktora tanca, po ktorym uzyskasz specjalny certyfikat! zgloś sie do wydzialu edukacji sportowej.     
sell.io   e-papieros zestaw startowyradio krótkofalowe   lalka blytheszczotki roomba i7   kosz rozmaitości   drewniany stojak na telefon   blachy do sublimacji   pończochy kabaretki sklep online   zyj tak jakby kazdy dzien mial byc ostatnim   Rewizor nexo

[:pl]Czym jest reballing układu graficznego i dlaczego nie warto wykonywać go samemu – Asus Serwis Warszawa?[:]

[:pl]

Na czym polega reballing?

Reballing to proces, w którym udział bierze uszkodzony układ graficzny. Może on być na płycie głównej laptopa, albo na płytce z karty graficznej. Układ taki jest przymocowany do płyty za pomocą kulek z cyny, a dodatkowo jest wzmocniony klejem na rogach. Reballing takiego układu polega na rozgrzaniu go do odpowiedniej temperatury a następnie na oddzieleniu go od płyty o oczyszczeniu.

Po oczyszczeniu płyty oraz układu jest on na nowo przylutowywany do płyty lub wymieniany na nowy. Robi się to w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na przylutowaniu kulek cyny do miejsc lutowniczych na układzie. Robi się do za pomocą sitka, które ułatwia odpowiednie rozłożenie kulek. Następnie układ jest podgrzewany to odpowiedniej temperatury, przy której kulki przyczepiają się do niego. W drugim etapie układ jest odpowiednio pozycjonowany na płycie, a następnie całość jest podgrzewana. Jeśli układ zostanie poprawnie przylutowany, całość jest oczyszczania z zanieczyszczeń, a urządzenie jest sprawdzane czy cały proces przyniósł pożądany efekt.

Dlaczego nie warto wykonywać reballingu samodzielnie?

Można ująć odpowiedź na to pytanie w jednym zdaniu: Ponieważ proces ten wymaga odpowiedniego sprzętu, umiejętności i wysokiej precyzji. Cena takiej stacji lutowniczej jest bardzo wysoka. Musi precyzyjnie osiągać wymaganą temperaturę z minimalnym progiem tolerancji. Należy również odpowiednio nagrzać płytę przed przylutowaniem układu, aby zbyt duża różnica temperatur nie uszkodziła laminatu. Niestety wiele osób o tym nie wie i podejmuje się reballingu urządzeń za pomocą np. opalarki. Kończy się to zazwyczaj zwęglonym laminatem na płycie głównej albo poważniejszym uszkodzeniem układu graficznego.

Dlatego w przypadku, gdy reballing jest wymagany, należy oddać sprzęt do profesjonalnego serwisu. Jednym z takich jest ASUS serwis Warszawa. Oferujemy takie usługi wykorzystując profesjonalny sprzęt, a cały proces przeprowadzają profesjonalni i doświadczeni serwisanci. Naprawiamy również inne marki laptopów, takie jak Dell czy Lenovo.

Zadzwoń:
+22 666 61 60

Zobacz stronę:
https://www.awarialaptopa.pl/serwis-laptopow/oferta/
Asus serwis Warszawa
[:]