Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=expert-tech.pl%2Fetui-xiaomi-redmi-7-niezawodna-ochrona-i-dluzsza-zywotnosc-telefonu%2F&data=2019-10-23&tytul=[:pl]Etui xiaomi redmi 7 – niezawodna ochrona i dłuższa żywotność telefonu[:]): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/asona/header.php on line 21

[:pl]Etui xiaomi redmi 7 – niezawodna ochrona i dłuższa żywotność telefonu[:]

[:pl]Obecnie telefony komórkowe stały się dla nas pewnego rodzaju niezbędnym codziennym ekwipunkiem. Największą popularnością cieszą się nowoczesne smartfony, które zadowalają  nie tylko rozbudowanymi możliwościami komunikacji, ale również wysokimi parametrami umożliwiającymi funkcjonalne wykorzystanie przeróżnych aplikacji.

Trzeba jednak pamiętać, że telefony komórkowe nowej generacji są bardzo narażone na uszkodzenia mechaniczne. Warto, zatem zaraz po zakupie nowego modelu telefonu pomyśleć o ochronnej obuwie na telefon. Współcześnie docenianym smartfonem jest Xiaomi Redmi 7. Zachwyca smukłością i czaruje elegancją, pomimo iż posiada wzmocnioną obudowę wykonaną z poliuretanu oraz powierzchnię ekranu pokrytą szkłem Corning Gorilla, dodatkowe zabezpieczenie pozwala jeszcze bardziej ograniczyć możliwe awarie.

Czym powinno wyróżniać się etui ochronne na Xiaomi Redmi 7?

Etui ochronne przede wszystkim powinno wzmacniać telefon z każdej strony, chronić wyświetlacz oraz obudowę. Telefon w szczelnym pokrowcu zyskuje zabezpieczenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznym, jest mniej podatny na zarysowania, zalania i pęknięcia. Obecnie na rynku dostępne są przeróżnego rodzaju futerały: skórzane, gumowe, silikonowe lub wykonane z tworzywa sztucznego. Według badań najlepiej sprawdzają się etui z tworzywa TPU lub aluminium lotniczego.

Doskonałym przykładem jest etui xiaomi redmi 7 IPAKY BRUSHED TPU. Posiada obudowę produkowaną z materiału TPU poddanej szczotkowaniu i ostrożnym procesom wykończeniowym, które mają na celu wydobycie idealnej struktury powierzchni tworzywa. Proces szczotkowania zapobiega pozostawaniu brudu oraz odcisków palców, dzięki temu telefon zawsze prezentuje się widowiskowo.

Grubość etui xiaomi redmi 7 IPAKY BRUSHED TPU wynosi zaledwie 1,4 mm, dlatego też pokrowiec praktycznie nie zwiększa rozmiarów urządzenia. Etui dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny i granatowy. Dodatkową zaletą etui xiaomi redmi 7 IPAKY BRUSHED TPU jest antypoślizgowa powierzchnia, która zapobiega samoistnemu zsuwaniu się telefonu z różnego rodzaju nawierzchni. Ponadto obudowa jest wyposażona w powłokę antystatyczną chroni futerał przed osiadaniem kurzu.

Etui xiaomi redmi 7 IPAKY BRUSHED TPU można samodzielnie myć i czyścić, dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym odbudowa wydłuża swoja funkcjonalność i żywotność. Pozwala na bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków oraz złączy. Pełnej praktyczności i zadowolenia z użytkowania futerału dopełnia jego łatwy montaż i demontaż.

Dobrze dobrane i wykonane z wysokiej jakości materiałów etui umożliwia przedłużenie żywotności telefonu. Zapobiega niszczeniu wyświetlacza, obudowy oraz przycisków i złączy. Ponadto dodaje szyku i elegancji, a w większości przypadków nie zakrywa logo marki smartfona, dzięki temu telefon prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Obecnie wiele ciekawych futerałów ochronnych oraz dodatkowych akcesoriów do telefonów komórkowych można zakupić po korzystnej cenie w sklepie youtab.[:]