https://sellio.store/pl/page/16/     https://fashionetta.org/pl/page/16/     https://home-partner.org/pl/page/16/     https://car-paradise.org/pl/page/16/     https://car-accessories.net/pl/page/16/     https://modeo-shop.com/pl/page/16/     https://wibratory.net/pl/page/16/     https://etui-empire.com/pl/page/16/     https://e-papierosy.org/pl/page/16/     https://ero-land.org/pl/page/16/     https://lampy-sklep.com/pl/page/16/     https://desteo.org/pl/page/16/     https://shopara.org/pl/page/16/     https://shopme-online.org/pl/page/16/     https://shopinio.org/pl/page/16/     https://shopopolis.org/pl/page/16/     https://shoporama.org/pl/page/16/     https://desuto.org/pl/page/16/     https://shopsy-online.org/pl/page/16/     https://e-shopsy.org/pl/page/16/     https://vandershop.net/pl/page/16/
zestawy ubrań dla chłopców na wiosnę - maniolo.pl - Przewiewne komplety ubrań chłopięcych, tworzone z myślą o wiosennych pogodach.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 szkolenia elektryczne katowice minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315
E papieros lulany Zegarki damskie tanie - modny dodatek na każdą kieszeń, zapraszamy!     
   
    100 Pcs/Lot 30mm Metal Strong Rings Nickel And Lead Free Sewing Garment Accessories 100 Pcs/Lot 30mm Metal Strong Rings Nickel And Lead Free Sewing Garment Accessories     mikroSubiekt
    https://marketorio.pl/page/315/    https://saleboom.pl/page/324/    https://home-tips.info/pl/    https://moto-geek.info/

Doświadcz bardziej wciągających połączeń wideo dzięki gamie zupełnie nowych urządzeń portalu

TL; DR: Od października 26, możesz zaoszczędzić 100£, jeśli kupisz dwa urządzenia portalowe na Facebooku.

Pozostawanie w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną zawsze było ważne, ale w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste. Być może będziesz potrzebował trochę kreatywności, jeśli chcesz połączyć się ze wszystkimi w tym sezonie świątecznym, a nie mówimy o wyciskaniu całej rodziny na ekranie smartfona.

Zamiast tego powinieneś rozważyć zainwestowanie w inteligentne urządzenie do połączeń wideo na portalu Facebook. Urządzenia te są wyposażone w inteligentne kamery, które automatycznie przesuwają i powiększają, aby wszyscy byli w kadrze i zaangażowani w każdą chwilę. I nie każdy potrzebuje portalu, aby się połączyć. Możesz zadzwonić do dowolnego smartfona lub tabletu i użyć WhatsApp, Messenger, Zoom i innych, aby upewnić się, że wszyscy są zaangażowani.

Od października 25, możesz zaoszczędzić £100 przy zakupie dwóch urządzeń portalowych. Ta oferta obejmuje bezpłatną dwudniową dostawę i bezpłatne zwroty. W ramach tej oferty dostępna jest cała gama urządzeń portalowych, w tym zupełnie nowe Portal + i Portal Go:

Portal – 169 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Inteligentne połączenia wideo na 10-calowym wyświetlaczu z inteligentną kamerą, która panoramuje i powiększa, aby nadążyć za akcją i automatycznie dostosowuje się, aby wszyscy byli na widoku. Inteligentny dźwięk poprawia głos rozmówcy, minimalizując hałas w tle.

Portal TV – 149 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Wszystko, co jest świetne w Portalu, tylko w telewizorze. Możesz słuchać muzyki, sprawdzać drzwi wejściowe, wyświetlać ulubione zdjęcia, dzielić się historią z efektami AR i wiele więcej.

Portal+ – 349 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Największy dostępny zintegrowany wyświetlacz HD (14 cali) z regulowanym pochyleniem, Dźwiękiem Hi-Fidelity i inteligentnym dźwiękiem sprawia, że Portal+ to potężny sposób na skupienie się na ludziach i zadaniach, które są dla Ciebie najważniejsze.

Portal Go – 199 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Akumulator i inteligentny aparat Portal Go pozwalają na prowadzenie rozmów w domu. Możesz także przekształcić dowolne połączenie za pomocą masek AR i tła z Disneya, Marvela i innych.

Będzie dla Ciebie Inteligentne urządzenie do rozmów wideo Portal. To tylko kwestia wyboru faworyta. Wiemy, że tego rodzaju decyzja może być trudna, ale dobrą wiadomością jest to, że £100 off deal będzie działać w całym zakresie.

Kredyt: Portal