modne akcesoria dla dziewczynek - bitzkag.com opinie - Postaw na inwencje twórczą. Oryginalne wzory modnych akcesoriów dla dziewczynek tylko na Lulany.pl.
Michał Kołtyś przedsiębiorca bk opinie 7-6
mobilne aplikacje dedykowane     
rękawice motocyklowe letnie męskie   proteza kosmetyczna zębówuchwyty ceramiczne   linhai 260 silnikmaska lateksowa na zamówienie   yuri ybc   legginsy lululemon   osłona monitora   heavy duty spudger   drzewko dla kota   mikroSubiekt

Doświadcz bardziej wciągających połączeń wideo dzięki gamie zupełnie nowych urządzeń portalu

TL; DR: Od października 26, możesz zaoszczędzić 100£, jeśli kupisz dwa urządzenia portalowe na Facebooku.

Pozostawanie w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną zawsze było ważne, ale w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste. Być może będziesz potrzebował trochę kreatywności, jeśli chcesz połączyć się ze wszystkimi w tym sezonie świątecznym, a nie mówimy o wyciskaniu całej rodziny na ekranie smartfona.

Zamiast tego powinieneś rozważyć zainwestowanie w inteligentne urządzenie do połączeń wideo na portalu Facebook. Urządzenia te są wyposażone w inteligentne kamery, które automatycznie przesuwają i powiększają, aby wszyscy byli w kadrze i zaangażowani w każdą chwilę. I nie każdy potrzebuje portalu, aby się połączyć. Możesz zadzwonić do dowolnego smartfona lub tabletu i użyć WhatsApp, Messenger, Zoom i innych, aby upewnić się, że wszyscy są zaangażowani.

Od października 25, możesz zaoszczędzić £100 przy zakupie dwóch urządzeń portalowych. Ta oferta obejmuje bezpłatną dwudniową dostawę i bezpłatne zwroty. W ramach tej oferty dostępna jest cała gama urządzeń portalowych, w tym zupełnie nowe Portal + i Portal Go:

Portal – 169 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Inteligentne połączenia wideo na 10-calowym wyświetlaczu z inteligentną kamerą, która panoramuje i powiększa, aby nadążyć za akcją i automatycznie dostosowuje się, aby wszyscy byli na widoku. Inteligentny dźwięk poprawia głos rozmówcy, minimalizując hałas w tle.

Portal TV – 149 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Wszystko, co jest świetne w Portalu, tylko w telewizorze. Możesz słuchać muzyki, sprawdzać drzwi wejściowe, wyświetlać ulubione zdjęcia, dzielić się historią z efektami AR i wiele więcej.

Portal+ – 349 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Największy dostępny zintegrowany wyświetlacz HD (14 cali) z regulowanym pochyleniem, Dźwiękiem Hi-Fidelity i inteligentnym dźwiękiem sprawia, że Portal+ to potężny sposób na skupienie się na ludziach i zadaniach, które są dla Ciebie najważniejsze.

Portal Go – 199 zł (kup dwa i zaoszczędź 100 zł)

Akumulator i inteligentny aparat Portal Go pozwalają na prowadzenie rozmów w domu. Możesz także przekształcić dowolne połączenie za pomocą masek AR i tła z Disneya, Marvela i innych.

Będzie dla Ciebie Inteligentne urządzenie do rozmów wideo Portal. To tylko kwestia wyboru faworyta. Wiemy, że tego rodzaju decyzja może być trudna, ale dobrą wiadomością jest to, że £100 off deal będzie działać w całym zakresie.

Kredyt: Portal