klasyczne modne wisiorki - https://trelelo.com/pl/find/klasyczne+modne+wisiorki - Dzięki nam zdobędziecie modne wisiorki w klasycznym stylu
odkomarzanie www.bijkomara.pl opinie Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest równoczesne korzystanie z usługi oczyszczania posesji z owadów przez sasiadujące posesje co zapobiega powrotowi. Poruszamy się kompleksową usługą odkomarzania. Gwarantujemy szczęście i oryginalne ceny.
skuteczne uslugi pozycjonowania – global seo obsluga adwords google.de global seo gwarancja widoczności w wyszukiwarce     
got2b klej do peruk   argus gt 2 modwuzek plazowy   optyczny projektor do rysowaniawarkocz peruki męskiej   fototapety do restauracji   cipki   tatuaże męskie kolorowe   tanie dilda   pamiętnik na szyfr   Biuro nexo

[:pl]Facebook na skróty[:]

[:pl]Ctrl+C, Ctrl+Z, Alt+F4 – tych skrótów nie trzeba większości przedstawiać. Łatwe do zapamiętania, pozwalają na szybsze poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości. Czy wiesz, że podobne skróty ma Facebook?

Zaoszczędź swój czas

Spędzasz sporo czasu przy klawiaturze? Czy masz dosyć klikania myszką podczas korzystania z Facebooka? Musisz się odrywać, aby coś skopiować, wkleić, zapisać? A przecież droga na skróty istnieje! Pomoże ci w tym znajomość skrótów klawiszowych – okazuje się, że Facebook też je ma! Dzięki ich poznaniu możesz zaoszczędzić aż 60 godzin w ciągu roku. Wystarczy, że wciśniesz odpowiednią kombinację, aby szybko wprowadzić zmiany w dokumencie lub przejść do pulpitu. Pozwolą Ci one także na przeniesienie do ustawień konta lub uruchomienie panelu wiadomości. Zapamiętanie wszystkich może zając sporo czasu, ale warto zapoznać się z najprzydatniejszymi.

Jak używać skrótów klawiszowych?

Warto wiedzieć, że konkretne skróty różnią się w zależności od przeglądarki, z której obecnie korzystamy. Podstawą wszystkich skrótów klawiszowych w przypadku Chrome jest Alt, natomiast dla Firefoxa: Alt + Shift. Jeżeli przyciśniesz któryś z następujących klawiszy i dodasz odpowiedni skrót, uzyskasz upragniony efekt:

SKRÓTY KLAWISZOWE
0 Pomoc
1 Strona główna
2 Oś czasu
3 Znajomi
4 Skrzynka odbiorcza
5 powiadomienia
6 Ustawienia
7 Dziennik aktywności
8 Sekcje informacyjne
9 Regulamin

 

Facebook wyszedł także naprzeciw potrzebom użytkowników opracowując także skróty klawiszowe w komunikatorze internetowym. W zależności od Twojej przeglądarki klikasz Alt/ Alt+Shift i odpowiednią literę.

 

G Wyszukiwanie konwersacji
Q Wyświetlanie/ukrycie listy skrótów
Delete Archiwizacja/ cofnięcie archiwizacji konwersacji
J Oznaczenie jako spam
M Rozpoczęcie nowej wiadomości
I Przejście do Skrzynki odbiorczej
U Przejście do folderu Inne

Jak widać, skrótowość jest domeną języka internetowego. Liczy się szybkość – im krócej, tym lepiej. W odpowiedzi na potrzeby własne i internautów, pracownicy Facebooka zaczęli tworzyć coraz więcej skrótów na Facebooku, jakie będą kolejne? Pozostaje nam na razie czekać, o czym z pewnością będzie informować każda profesjonalna agencja social mediowa.[:]