Nie zabrakło u nas miejsca na modne torby podróżne. - torby podróżne do 70 złotych - Mamy dla was wyprzedaż na torby podróżne.
8-301 sztuka prezentacji 8-301
producent kosmetyków https://www.molpharma.pl/ Producent grzybów medycznych     
zegarek damski cyfrowy   e papieros taniogałki ceramiczne do szafek   gobeliny sklepkarnisz elektryczny   smok t priv 2   fajka i sitka 5szt. do suszu konopnego ziół zestaw premix   toga studencka   marketorio   waga łazienkowa szklana   kasy fiskalne Novitus

[:pl][: pl]Google Stadia próbuje czegoś nowego: Darmowa 30-minutowa wersja próbna gry [:][:]

[:pl][: pl]

Usługa gier Stadia w chmurze Google wciąż wymyśla nowe sposoby przyciągania graczy, a w końcu próbuje jednego, który sugerowaliśmy od lat: bezpłatnych prób całych gier, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy jest to dla ciebie. Jako 9to5Google raporty, możesz teraz wskoczyć na Stadia, zalogować się za pomocą konta Google i grać w 30-minutową bezpłatną wersję próbną Witaj Inżynierze po prostu klikając ten link i przewijając w dół do przycisku “darmowy okres próbny”, który widzisz poniżej.

Przedstawiciel stadionów mówi The Verge jest to eksperyment Google działa w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a to przyjdzie do innych wybranych tytułów w nadchodzących tygodniach. Nie zawsze będą to 30-minutowe sesje i możesz nie zobaczyć tych samych gier, co wszyscy inni.

Google ma również tę dedykowaną stronę internetową dla innych bezpłatnych wersji próbnych, które może zaoferować w przyszłości, choć znajdziesz tylko Witaj Inżynierze właśnie teraz. Google wcześniej próbował niektóre ograniczone dema.

Szczerze mówiąc, to nadal nie jest tak bezproblemowe, jak mogłoby być. Nadal musisz zalogować się za pomocą tego konta Google (nawet jeśli już Zaloguj się na swoje konto Google dla Gmaila, Dysku itp.), nadal musisz kliknąć ekran BHP i inny ekran, aby zweryfikować dostęp, a następnie poczekać odrobinę na załadowanie gry. Wciąż jeszcze nie jesteśmy na magicznym “kliknij reklamę gry, aby natychmiast zagrać w tę grę”.

Ale to krok w dobrym kierunku, zwłaszcza jeśli stanie się to standardową cechą tytułów Stadia. A dlaczego nie? Z punktu widzenia dewelopera lub wydawcy nie ma potrzeby tworzenia wersji demo, a fakt, że jest to gra w chmurze, powinien złagodzić wszelkie obawy dotyczące prywatności. Kiedy Gaikai pojawił się na scenie gier w chmurze ponad dekadę temu, od samego początku zademonstrował koncepcję Twojej gry-AD-can-be-a-game.

Jeśli lubisz Witaj Inżynierze, możesz go kupić za $19.99 na Stadia lub zarejestrować się w subskrypcji Stadia Pro, która obejmuje go za darmo. Inne CAŁKOWICIE DARMOWE opcje na stadionach obejmują Przeznaczenie 2oraz Super Bomberman R Online nie ma więc sensu zastanawiać się, czy technologia gier w chmurze rzeczywiście działa dla ciebie: możesz po prostu wypróbować ją teraz z trzema różnymi grami, bez żadnych zobowiązań, aby się przekonać.

Po prostu nie koniecznie oczekuj, że Google położy już pełną wagę za stadionami. Napisałem, że Google wydaje się bardziej zainteresowany potencjałem whitelabel w lutym, a w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, jak AT&T skorzystało z oferty Google z własną bezpłatną wersją próbną Batman: Arkham Knight.

Aktualizacja:23: 27: Dodano dodatkowy kontekst od przedstawiciela Google Stadia.

[:][:]