Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=expert-tech.pl%2Fit-has-begun-samsungs-new-tablet-reportedly-has-macbook-pro-like-notch%2F&data=2021-12-10&tytul=Zaczęło się: nowy tablet Samsunga ma podobno MacBook Pro-jak notch): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/asona/header.php on line 21

Zaczęło się: nowy tablet Samsunga ma podobno MacBook Pro-jak notch

Kiedy Apple uruchomił iPhone X, pierwszy iPhone z wycięciem, konkurenci śmiali się z tego, a następnie kopiowali go na wszystkich swoich modelach telefonów.

Teraz możemy wkraczać w nową erę, w której firmy spoza Apple zaczynają wprowadzać na rynek laptopy i tablety z wycięciem podobnym do MacBooka Pro.

Wyciek rzeczy technicznych Steve Hemmerstoffer aka @onleaks, wraz z 91mobiles, opublikował rzekomo rendery nadchodzącego tabletu Samsung Tab S8 Ultra, i na pewno, jego wyświetlacz ma małe wycięcie na górze.

Żałuję nacięcia! (Ok, przestaniemy żartować z notch). Autor: @ onleaks / 91mobiles

Podczas gdy wycięcie jest prawdopodobnie tak znośne, jak to jest na MacBook Pro, gdy tablet jest w trybie poziomym, wygląda nieco dziwnie po odwróceniu go w pionie, z wycięciem jest z boku. Biorąc pod uwagę, że urządzenie nie zostało oficjalnie potwierdzone i może mieć inną konstrukcję, nie ma sensu analizować go zbyt dokładnie; dowiemy się więcej, gdy zostanie uruchomiony.

Zobacz też: Samsung zapowiada nowe opcje dostosowywania Galaxy Z Flip 3 i oglądaj 4 aktualizacje

Na podstawie danych Hemmerstoffera, oprócz karbowanego wyświetlacza, Nowy Galaxy Tab S8 Ultra wygląda jak absolutna bestia tabletu. Posiada 14,6-calowy wyświetlacz, podwójne Tylne Kamery, quad Głośniki, Port Type-C i wsparcie dla Samsung S Pen, który może być dołączony do urządzenia za pomocą paska magnetycznego.

Ten sam raport twierdzi, że Samsung planuje wkrótce uruchomić dwa kolejne Tablety, 11-calowy Galaxy Tab S8 i 12,4-calowy Galaxy Tab S8+. Według raportu, wszystkie urządzenia opisane powyżej mogą wystartować w listopadzie lub grudniu, choć globalny niedobór chipów może odłożyć to do 2022 roku.

[:][:]