Polecam miłe kapcie domowe damskie które ostatnio cieszą się wielką popularnością, zajrzyj już teraz na maniolo.pl. - kapcie domowe damskie promocja - Mamy dla was kapcie domowe damskie na każdą kieszeń, sprawdź już teraz.
7-6 michal koltyś rozwoj i kariera 7-6
kurs instruktora fitness Warszawa http://mediadeskhellas.eu/szkola-tanca-czy-warto-wybrac-sie-na-lekcje-trenera-tanca Kurs trenera personalnego daje możliwość pracy w tym zawodzie! Lubisz aktywność fizyczną? Chciałbyś związać z tym swoją przyszłość zawodową? Nasze kursy na instruktora fitness to coś dla Ciebie! Pokieruj swoją karierę zawodową tak, jak Ty tego chcesz, a nie, jak oczekują tego inni! Zapraszamy do zapisów!     
maid outfit   maid outfit   akwarelowe tatuaże   lampy zewnä™trzne stojä…ce   helix kolczyk   nokia 8 standcase hoesje design kompas   pawilon 3x6   piecyk ogrodowy   poker żetony wartości   https://car-paradise.org/pl/page/44/   programy księgowe

Zaczęło się: nowy tablet Samsunga ma podobno MacBook Pro-jak notch

Kiedy Apple uruchomił iPhone X, pierwszy iPhone z wycięciem, konkurenci śmiali się z tego, a następnie kopiowali go na wszystkich swoich modelach telefonów.

Teraz możemy wkraczać w nową erę, w której firmy spoza Apple zaczynają wprowadzać na rynek laptopy i tablety z wycięciem podobnym do MacBooka Pro.

Wyciek rzeczy technicznych Steve Hemmerstoffer aka @onleaks, wraz z 91mobiles, opublikował rzekomo rendery nadchodzącego tabletu Samsung Tab S8 Ultra, i na pewno, jego wyświetlacz ma małe wycięcie na górze.

Żałuję nacięcia! (Ok, przestaniemy żartować z notch). Autor: @ onleaks / 91mobiles

Podczas gdy wycięcie jest prawdopodobnie tak znośne, jak to jest na MacBook Pro, gdy tablet jest w trybie poziomym, wygląda nieco dziwnie po odwróceniu go w pionie, z wycięciem jest z boku. Biorąc pod uwagę, że urządzenie nie zostało oficjalnie potwierdzone i może mieć inną konstrukcję, nie ma sensu analizować go zbyt dokładnie; dowiemy się więcej, gdy zostanie uruchomiony.

Zobacz też: Samsung zapowiada nowe opcje dostosowywania Galaxy Z Flip 3 i oglądaj 4 aktualizacje

Na podstawie danych Hemmerstoffera, oprócz karbowanego wyświetlacza, Nowy Galaxy Tab S8 Ultra wygląda jak absolutna bestia tabletu. Posiada 14,6-calowy wyświetlacz, podwójne Tylne Kamery, quad Głośniki, Port Type-C i wsparcie dla Samsung S Pen, który może być dołączony do urządzenia za pomocą paska magnetycznego.

Ten sam raport twierdzi, że Samsung planuje wkrótce uruchomić dwa kolejne Tablety, 11-calowy Galaxy Tab S8 i 12,4-calowy Galaxy Tab S8+. Według raportu, wszystkie urządzenia opisane powyżej mogą wystartować w listopadzie lub grudniu, choć globalny niedobór chipów może odłożyć to do 2022 roku.

[:][:]