bezpieczenstwo aut na wynajem jest kluczowym elementem, ktory wplywa na wybor dostawcy uslug. wynajem aut najnowsze trendy na rynku najnowsze trendy na rynku wskazuja na rosnace zainteresowanie wynajmem dlugoterminowym. wynajem aut na krotki okres czasu jest rowniez popularny wśrod osob, ktore chca przetestowac dany model samochodu przed zakupem.

Zaczęło się: nowy tablet Samsunga ma podobno MacBook Pro-jak notch

Kiedy Apple uruchomił iPhone X, pierwszy iPhone z wycięciem, konkurenci śmiali się z tego, a następnie kopiowali go na wszystkich swoich modelach telefonów.

Teraz możemy wkraczać w nową erę, w której firmy spoza Apple zaczynają wprowadzać na rynek laptopy i tablety z wycięciem podobnym do MacBooka Pro.

Wyciek rzeczy technicznych Steve Hemmerstoffer aka @onleaks, wraz z 91mobiles, opublikował rzekomo rendery nadchodzącego tabletu Samsung Tab S8 Ultra, i na pewno, jego wyświetlacz ma małe wycięcie na górze.

Żałuję nacięcia! (Ok, przestaniemy żartować z notch). Autor: @ onleaks / 91mobiles

Podczas gdy wycięcie jest prawdopodobnie tak znośne, jak to jest na MacBook Pro, gdy tablet jest w trybie poziomym, wygląda nieco dziwnie po odwróceniu go w pionie, z wycięciem jest z boku. Biorąc pod uwagę, że urządzenie nie zostało oficjalnie potwierdzone i może mieć inną konstrukcję, nie ma sensu analizować go zbyt dokładnie; dowiemy się więcej, gdy zostanie uruchomiony.

Zobacz też: Samsung zapowiada nowe opcje dostosowywania Galaxy Z Flip 3 i oglądaj 4 aktualizacje

Na podstawie danych Hemmerstoffera, oprócz karbowanego wyświetlacza, Nowy Galaxy Tab S8 Ultra wygląda jak absolutna bestia tabletu. Posiada 14,6-calowy wyświetlacz, podwójne Tylne Kamery, quad Głośniki, Port Type-C i wsparcie dla Samsung S Pen, który może być dołączony do urządzenia za pomocą paska magnetycznego.

Ten sam raport twierdzi, że Samsung planuje wkrótce uruchomić dwa kolejne Tablety, 11-calowy Galaxy Tab S8 i 12,4-calowy Galaxy Tab S8+. Według raportu, wszystkie urządzenia opisane powyżej mogą wystartować w listopadzie lub grudniu, choć globalny niedobór chipów może odłożyć to do 2022 roku.

[:][:]