agencja wynajmu mieszkań http://netowy-24.pl/profesjonalna-obsluga-najmu-w-warszawie-kluczowe-czynniki-do-sukcesu/ Zarządzanie najmem w Warszawie to kompleksowy proces administrowania wynajmem mieszkań. Nasi doświadczeni agenci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci znaleźć mieszkanie marzeń.

[: pl]Pikmin Bloom firmy Niantic już dziś na całym świecie

[: pl]

Pikmin Bloom, następna gra z Pokémon Go twórca Niantic, rozpoczyna dziś globalny rozwój. Deweloper twierdzi, że aplikacja — która jest rozliczana jako wspólny projekt z Nintendo — “będzie dostępna w App Store i Google Play w najbliższych dniach.”Rollout rozpocznie się od Australii i Singapuru, zanim stopniowo trafi do reszty świata.

Nowy Pikmin została po raz pierwszy ogłoszona w marcu jako część nowej współpracy między Niantic i Nintendo. Jak Pokémon Go, gra jest przeznaczona do ludzi na zewnątrz i spacery. Na Pikmin Bloom, gracze mogą zbierać tytułowe stworzenia roślinne, zbierając i sadząc nasiona; aby mogły rosnąć, musisz przejść pewien dystans, coś w rodzaju wylęgu jaja w Pokémon Go. Gracze mogą karmić swoje pikminy, aby rozkwitły, a następnie zbierać płatki, które pozwalają stworzyć zwiastun kwiatów podczas spaceru, aby inni gracze mogli go zobaczyć. (Wśród innych elementów podobnych do Nintendo, Twój awatar w grze to Mii.)

Jedną z ciekawszych funkcji w Pikmin Bloom jest rodzajem dziennika. Gra zapisuje informacje o tym, ile przeszedłeś, zebranym pikminie i odwiedzonych miejscach, a następnie wyświetla mały film na koniec dnia. Możesz nawet dodawać notatki i zdjęcia, aby uczynić go bardziej osobistym. Istnieje również, oczywiście, tryb AR, dzięki czemu można zobaczyć słodkie maluchy pełzające po prawdziwym świecie.

Podczas gdy Pokémon Go był i pozostaje wielkim hitem, Niantic stara się odtworzyć ten sukces z innymi właściwościami. Harry Potter: Czarodzieje Jednoczą nigdy tak naprawdę nie wystartował, a Catan: Odkrywcy Świata trwała tylko około roku. (Nie tylko Niantic stara się powtórzyć ten sukces, albo; Microsoft również zamknął swój rzeczywisty świat Minecraft gra na początku tego roku.) Studio robi również AR take On Transformers.

Wszystko po to, aby powiedzieć, że Pikmin Bloom będzie wielkim testem trwającej żywotności gier AR w świecie rzeczywistym poza Pokémon Go – a gracze na całym świecie powinni być w stanie to sprawdzić w najbliższych dniach. Aby dowiedzieć się więcej o grze, zapoznaj się z naszym praktycznym raportem.