Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=expert-tech.pl%2Fpowerdirector-18%2F&data=2020-03-03&tytul=[:pl]PowerDirector 18[:]): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/asona/header.php on line 21

[:pl]PowerDirector 18[:]

[:pl]

a video editor with computer and professionnal video camera

 

Powszechne jest dziś nagrywanie wysokiej jakości materiałów video i publikowanie ich na wszelkiego rodzaju platformach społecznościowych. Jednak by wyróżnić się pośród tysięcy filmików, teledysków czy też filmów krótkometrażowych, potrzebne jest narzędzie pozwalające na wszechstronną edycję każdego rodzaju nagrania, w sposób szybki i łatwy. Na rynku jest wiele służących do tego programów, jednak nie wszystkie one spełniają oczekiwania użytkowników. Naszym zdaniem jednym z bardziej kompletnych rozwiązań jest produkt firmy CyberLink Corp., czyli program PowerDirector 18, o którym chcielibyśmy opowiedzieć kilka słów.

 

Wszystko, czego amator potrzebuje

 

PowerDirector 18 to edytor video jak żaden inny, nie tylko pozwala na tworzenie profesjonalnie wyglądających produkcji, ale także wspiera najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak filmy 360°, 4K oraz wiele innych. Dlatego też każdy użytkownik niskim nakładem kosztów, wyposażony w swój własny sprzęt, np. kamerę GoPro jest w stanie nagrać, zmontować oraz opublikować wyróżniający się materiał filmowy.

Lista obsługiwanych formatów plików jest bardzo długa, zawiera między innymi popularne rozszerzenia, takie jak avi, H256 czy też MKV. Dzięki temu użytkownik jest w stanie edytować materiał filmowy pochodzący praktycznie z każdego cyfrowego urządzenia na rynku. Dodatkowo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość implementacji kształtów wektorowych, tak by stworzyć ciekawe efekty wizualne, np. w filmach instruktażowych lub samouczkach.

Atrakcyjna jest także możliwość edytowania materiałów przeznaczonych na portale społecznościowe, bez utraty ich jakości czy też walorów rozrywkowych. Mogą one potem trafić na Facebook, Instagram czy też inne popularne teraz platformy. Dzięki odpowiedniej obróbce filmy takie świetnie wyglądają i robią duże wrażenia na osobach śledzących dany profil.

 

…i znacznie więcej

 

Program ten to coś znacznie więcej niż prosty edytor video, ponieważ wyposażony jest w wiele interesujących funkcji. Jedną z ciekawszych opcji jest kluczowanie kolorem, czyli praca z green screenem. Dostępna jest także stabilizacja obrazu nagranego w trybie 360°. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie zwłaszcza podczas pracy z nagraniami z wydarzeń sportowych czy też innych imprez, ponieważ na tego rodzaju materiałach często pojawiają się drgania i rozmazania.

W zależności od zakupionego pakietu ilość dodatkowych opcji, funkcji oraz możliwości wzrasta i pozwala na tworzenie wysokiej jakości filmów na takim samym poziomie, na jakim są profesjonalne produkcje.

 

Kilka modeli dystrybucji

 

PowerDirector 18 można zakupić na kilka sposobów w zależności od naszych potrzeb, od jednorazowego zakupu, aż po roczną subskrypcję. Więcej na ten temat można dowiedzieć się, wchodząc na strony https://www.vebo.pl/powerdirector oraz https://www.vebo.pl/cyberlink. Obie należą do sklepu z oprogramowaniem Vebo, znanego z wysokiej jakości obsługi klienta i bogatej oferty programów komputerowych, w którym zamówienia realizowane są sprawnie i bez zbędnej zwłoki.[:]