[:pl][: pl]Remember Palm? Firma powraca z nowymi słuchawkami dousznymi.[:][:]

[:pl][: pl]

Może to być zaskoczeniem, ale Palm nie był zbyt aktywny w ciągu ostatniej dekady. Teraz jednak firma powraca z nowym produktem: parą bezprzewodowych słuchawek dousznych o nazwie Palm pąki Pro.

Bardzo krótka historia Palm: firma była znana ze swoich inteligentnych urządzeń przenośnych, dopóki iPhone Apple nie zniszczył całej tej kategorii. Następnie Palm zmagał się z problemami i zmieniał właścicieli do końca 2014 roku, kiedy został przejęty przez Chiński TCL. Ale nawet po tym, jedynym urządzeniem firma uruchomiła był mały telefon, który będzie służyć jako towarzysz do głównego telefonu, i nie udało się zrobić plusk na rynku.

Teraz wydaje się, że firma po raz kolejny obróciła się, tym razem w arenę akcesoriów mobilnych. Palm pąki Pro są Bezprzewodowe, Słuchawki Z Redukcją szumów, które wyglądają trochę jak AirPods Apple, choć są tylko w kolorze czarnym.

Palm mówi, że Palm pąki Pro mają 24-godzinną baterię. Kredyt: palm

Dane techniczne obejmują dynamiczny sterownik 10 mm, aktywną redukcję szumów z 6 mikrofonami, szybkie parowanie i synchronizację Bluetooth, odporność na pot i wodę (do specyfikacji IPX4) oraz 24-godzinną baterię (licząc ładowanie z obudowy ładującej). Cena jest konkurencyjna: 99 USD, chociaż jest to tylko ograniczona oferta przedsprzedażowa, po której cena wzrośnie do 129 USD.

Zobacz także: ucho nic (1) słuchawki douszne są buggy ale piękne

Palm pąki Pro są obecnie jedynym produktem Palm jest sprzedaż na swojej stronie internetowej, choć można również uzyskać silikonowe Etui na słuchawki. Co dziwne, reszta strony internetowej firmy dotyczy głównie maleńkiego telefonu Palmtopowego, którego nie można już kupić.

Żaden z powyższych oznacza, że Palm pąki Pro nie są dobrym produktem; będziemy musieli posłuchać, zanim będziemy mogli je ocenić. Ale to tylko trochę…nieoczekiwane ze strony firmy, która była w stanie uśpienia przez ostatnie trzy lata.

Zamówienia przedpremierowe na palmtopy Pro są już otwarte, a Słuchawki wysyłane są za granicę.

[:][:]