Mamy dla was szanowni klienci torby dziecięce we wszystkich rozmiarach, zamów już teraz. - torby dziecięce do 30 złotych - Na naszej stronie znajdziecie tanie torby dziecięce za bardzo niewiele.
http://www.wczasy-joga.pl/ wakacje z jogą w górach Potrzebujesz relaksu i wyciszenia możesz skorzystać z naszej oferty i wyciszyć się w wybranym przez siebie miejscu wraz z jogą. Czujesz się już zmęczony codziennym biegiem, nadmiarem zajęć i brakiem wolnej chwili? Zapraszamy do nas – Wczasy z Jogą organizują kompleksowe wyjazdy wypoczynkowe, którym towarzyszą ćwiczenia i medytacja. Joga znana jest ze swoich właściwości relaksacyjnych i antystresowych, pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i zdystansować się od spraw codziennych. Doskonale działa jednak nie tylko na ducha, ale także na ciało – rozciąga i wzmacnia je, niwelując męczące bóle głowy, bóle stawów, nerwobóle. Dzięki nam i naszym wczasom terapeutycznym to wszystko jest na wyciągnięcie Twoich rąk. Wypoczynki organizujemy w malowniczych oazach spokoju i relaksu ( w górach, nam morzem, za granicą), prócz zajęć jogi (często prowadzonych na świeżym powietrzu) jest także medytacja i metody relaksacyjne. Rodzicom, bądź opiekunom oferujemy nadzór nad dziećmi w trakcie ich niedyspozycji (ćwiczenia), czy nieobecności. Jeśli nadal nie masz pewności – zapoznaj się z ofertą naszych warsztatów terapeutycznych, wybierz odpowiednią dla siebie, a resztę zostaw nam – do codziennych obowiązków wrócisz z nową energię i wewnętrzną harmonią!
http://www.intercore.​pl/tag/Zdj%C4%9​9cia fotografia ślubna piotrków Uwieczniamy na fotografii najważniejsze dla Państwa chwile. Poszukujesz taniego fotografa o ustalonej opinii? Dobrze trafiłeś – Studio Fotograficzne Monika Woźniakiewicz oferuje profesjonalne pomoce fotograficzne i atrakcyjne ceny. Gramy na obszarze Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej, Sulejowa, Łodzi, Radomska, Opoczna. Dojazd w okolicach Piotrkowa GRATIS. Własna propozycja ma zdjęcia ślubne, komunijne, ciążowe, z chrztu oraz portretowe. Specjalizujemy się w dokumentach ślubnych, prowadzimy Obecni od wczesnych przygotowań po zjedzenie weselne, sesje plenerowe – oferujemy 4 pakiety naszych usług ślubnych: brązowy, srebrny, doskonały a pakiet plener, do Ciebie chodzi wybór dobrego. Zadbaj o to, żebym ostatnia chwila pozostała na wciąż w Twej pamięci – przedstaw się z lokalna ofertą i wyszukaj odpowiednia dla siebie – www.wozniakiewicz.com.     
voopoo argus gt tank   zestaw startowy e papierosprofesjonalny nóż kuchenny; nóż kuchenny; japoński nóż kuchenny; wszechstronny nóż kuchenny   prostownik synchronicznyrozeta sufitowa   klosz do lampy podłogowej   za głęboki podłokietnik w drzwiach kierowcy   pasek huawei gt2   gorset lateksowy   drink tattoo   badanie wzroku Łódź

[:pl][: pl]Theranos FOMO powstrzymał rodzinę DeVos przed odrabianiem prac domowych [:][:]

[:pl][: pl]

Theranos powiedział Lisie Peterson wiele rzeczy, które sprawiły, że firma wydawała się wiarygodna, gdy oceniała ją w imieniu szalenie zamożnej rodziny DeVos. Jedną z rzeczy, która wyróżniała się jako powód do zaufania Theranosowi i Elizabeth Holmes? Jego urządzenia nie wymagały zatwierdzenia FDA.

To sprawiło, że wydawało się bardziej wiarygodne, że maszyny działały, powiedział Peterson, który pracuje nad inwestycjami dla klanu DeVos (w tym była sekretarz edukacji Betsy DeVos), i który zeznawał dzisiaj podczas US kontra Elizabeth Holmes.

Podejście DeVos do Theranos wydawało się bardziej o błyszczących rzeczach i FOMO

Ok, trochę tła: to prawda, że Theranos nie potrzebował zatwierdzenia FDA, aby zacząć używać swoich testów i urządzeń. To dlatego, że uznano je za “testy laboratoryjne”-kategorię testów opracowanych i używanych w jednym laboratorium, co oznacza, że nie muszą przechodzić przez typowy proces FDA. To, że coś jest testem opracowanym w laboratorium, niekoniecznie jest powodem nie aby zaufać, że działa tak dobrze, jak reklamowane. Ale to na pewno nie powód, aby mieć więcej zaufaj, że test jest wiarygodny.

Traktowanie braku zgody FDA jako powodu do postawienia na Theranos było małym marginesem w zeznaniach Petersona; był to tylko jeden powód, dla którego uważała Theranos za dobrą inwestycję. (Sceptycyzm procesu regulacyjnego jest również jednym z powodów, dla których członek zarządu, generał James Mattis, nie był zaniepokojony niektórymi działaniami firmy — coś, co potężni konserwatyści wydają się mieć ze sobą wspólnego). Ale to nadało ton na dzień świadectwa o podejściu rodziny DeVos do swojej 100-milionowej inwestycji w Theranos-która wydawała się bardziej o błyszczących rzeczach i FOMO niż o nauce stojącej za urządzeniami do badania krwi, które Holmes obiecał zmienić świat.

Peterson zgłosił się na ochotnika, aby przejąć inicjatywę w sprawie oceny Theranos po usłyszeniu o firmie (i Holmesie) od Jerry’ ego Tubergena, dyrektora generalnego rodzinnego biura DeVos, które nazywa się RDV Corporation. Firma wysłała jej dwa duże segregatory z informacjami na temat technologii badania krwi, a ona usiadła na telefonie z Holmesem na początku października. Następnie udała się z członkami rodziny do Palo Alto, gdzie spędzili pięć godzin w siedzibie Theranos.

Było wiele do wzmocnienia Sprawy Dla Theranosa. Peterson powiedział, że dokumenty i rozmowy z Holmesem dały wrażenie, że firma może wykonać setki testów za pomocą tylko palca z krwi. Dokument z logo Pfizer zdawał się wskazywać, że technologia Theranos była używana i zatwierdzana przez duże firmy farmaceutyczne. Firma miała duże kontrakty z Walgreens.

Dokumenty wyglądały na naukowe i najwyraźniej to było wystarczająco dobre

Nic z tych materiałów nie wzbudziło podejrzeń Petersona. Ale Peterson nie przyjrzał się tak dokładnie. Stosunkowo słaba staranność była tematem, który Lance Wade, adwokat Holmesa, poruszył podczas przesłuchań. Wade pokazała swoje wykresy z raportu marki Pfizer, pytając, czy rozumie rodzaje badań naukowych, które dokument wykazał. Spytał, czy sprawdziła listę patentów Theranosa. Nie zrobiła tego.

“Nie jestem naukowcem,” Peterson powiedział. “Nie mogę zrozumieć, czy te rzeczy użyczały wiarygodności temu, co mówią.”Dokumenty wyglądały na naukowe i najwyraźniej to było wystarczająco dobre.

Rodzina DeVos nie zatrudniłay naukowców do przeglądu materiałów, albo, Wade wskazał. Nie sprowadzili ekspertów regulacyjnych ani prawników. Nie odwiedzili jednego ze sklepów Walgreens w Arizonie, który rzekomo używał urządzeń Theranos. Peterson nawet nie zadzwonił do Walgreens, mimo że mówiła, że zna dyrektora ds. informacji.

Peterson powiedział, że to częściowo dlatego, że bała się zdenerwować Holmesa. Holmes sprawdzał inwestorów w tym samym czasie, co inwestorzy sprawdzali ją, a rodzina nie chciała przegapić okazji do wrzucenia pieniędzy do puli. “Czuliśmy, że jeśli obejdziemy proces, będziemy nieproszeni do udziału”, powiedział Peterson. “Byliśmy bardzo ostrożni, aby nie ominąć rzeczy i zdenerwowany Elizabeth.”

“Mówili nam, że to działa.”

Wade kopał mocniej. Holmes nie musiałby się dowiedzieć, czy wykonywali telefony do Walgreens, czy pytali naukowca o dane od Theranosa. Więc dlaczego Peterson nie zrobił więcej niż minimum?

Odpowiadała, że nie uważa, że musi. “Mówili nam, że to działa,” Peterson powiedział. “Polegaliśmy na tym, co nam powiedziano.”

Peterson-i biuro rodziny DeVos – nie wyszli tutaj wyglądając jak najbardziej troskliwi stewardzi z miliardów dolarów. Podczas wizyty na miejscu byli bardziej zainteresowani na najwyższym poziomie, niż rzeczywistymi szczegółami działania testów Theranos. Zapewnienia Holmesa i Theranosa, że wszystko działa świetnie, wystarczyły Petersonowi i rodzinie DeVos.

Ale traktowanie tej łatwowierności jako problemu również wydaje się ryzykowną strategią dla obrony. W końcu ich argumentem jest to, że Holmes nie wprowadził inwestorów w błąd. Jeśli ona nie było wprowadzając inwestorów w błąd, dlaczego rodzina DeVos musiałaby przeprowadzić obszerną niezależną ocenę? W oświadczeniu otwierającym obronę Wade stwierdził, że ludzie, którzy zainwestowali w Theranos, byli wyrafinowani i wiedzieli, w co się pakują. Zeznania Petersona sugerują coś innego.

Cokolwiek to było, Theranos sprzedawał-wprost kłamstwa, albo dym i lustra-rodzina DeVos się na to nabrała

Obrona zakładała, że Peterson i rodzina DeVos po prostu źle zrozumieli możliwości Theranosa opisane przez Holmesa. Wade pokazał slajd w dokumentach Theranos, który nie precyzował, że wszystkie jego testy były wykonywane za pomocą paluszków. Wskazał na artykuły, w których Theranos nie bezpośrednio twierdzą, że jego urządzenia testowe były używane w wojskowych śmigłowcach, tylko że może się to zdarzyć w przyszłości.

Ale cokolwiek to było, Theranos sprzedawał-wprost kłamstwa, albo dym i lustra-rodzina DeVos nabrała się na to. I zostały pozostawione, gdy John Carreyrou opublikował swoje pierwsze artykuły w Wall Street Journal kwestionowanie technologii Theranos. W sierpniu 2016 roku Peterson udał się nawet na doroczne spotkanie American Association for Clinical Chemistry, gdzie Holmes prezentował technologię Theranos. Z opóźnieniem zaczęła zadawać kilka pytań.

“Chodzi o to, aby dowiedzieć się, czy technologia działa, czy nie,” powiedziała.

[:][:]