Istnieje wiele strategii pozycjonowania sklepów w Warszawie, takich jak optymalizacja treści na stronie internetowej, budowanie linków czy tworzenie wartościowych treści. - pozycjonowanie sklepów Warszawa - https://pozycjonowanie-tanie.pl/pozycjonowanie-warszawa/
domki modułowe best-wood Domki modułowe całoroczne to doskonałe rozwiązanie przy ograniczonych kosztach Domki modułowe są bardzo przyjazne dla osób niepełnosprawnych, ponieważ można je dostosować do ich potrzeb.
sztucce cairo to polaczenie elegancji i egzotyki. zestaw sztuccow dla 12 osob zestaw sztuccow do ciasta pozwala na eleganckie podawanie deserow. zestaw sztuccow dla 12 osob jest idealny do wiekszych spotkan rodzinnych i przyjec.

[:en][: PL]pierwsze przesłuchanie w Kongresie TikTok i Snapchat pokazuje, jak politycy inaczej postrzegają Facebooka [:][:]

[:en][: en]

To kolej TikTok i Snapchat w hot seat na Capitol Hill.

We wtorek dyrektorzy z TikTok i Snapchat, a także przedstawiciel z YouTube odpowiedzieli na pytania członków senackiej podkomisji ds. ochrony konsumentów, bezpieczeństwa produktów i bezpieczeństwa danych wokół aktualnego tematu “hot-button”: bezpieczeństwo dzieci na platformach społecznościowych.

Problem został ostatnio w centrum uwagi ze względu na wewnętrzne dokumenty na Facebooku wyciekły przez byłą pracownicę, która stała się informatorem, Frances Haugen. Dokumenty te szczegółowo opisywały, w jaki sposób badania firmy zajmującej się mediami społecznościowymi wykazały, że jej platformy, takie jak Instagram, mają negatywny wpływ na zdrowie psychiczne dzieci, zwłaszcza młodych kobiet.

Ostatnio ta sama Podkomisja grillowane Facebook i przesłuchali Haugena wcześniej w tym miesiącu przez skarbnicę wewnętrznych dokumentów firmowych wyciekła do prasy.

W tych pierwszych przesłuchaniach okazało się, że jest rzadki przypadek dwustronnego poparcia dla pewnego rodzaju działań Kongresu, które mają zostać przejęte nad tym, czego dowiedzieli się z wyciekłych dokumentów. Przesłuchania na Facebooku koncentrowały się na omawianym problemie: bezpieczeństwie dzieci na platformach społecznościowych.

Jednak, podczas oglądania przesłuchania z TikTok i snapchat execs we wtorek, niektórzy senatorowie, mianowicie Republikanie, stracił spisek i byli z powrotem do sprzeczek o ich starych sprawach partyzanckich pet.

Z wieloma problemami stojącymi przed dziećmi i platformami społecznościowymi, republikańscy senatorowie, tacy jak Ted Cruz, wykorzystali swój czas, aby skupić się na TikTok. I nie skupiali się na kłopotliwych zaburzenia odżywiania treści lub problematyczne wyzwania to staje się wirusowe na platformie.

Nie, skupiali się na powiązaniach Tiktoka z chińską firmą dominującą, Bytedance.

Był to pierwszy raz, kiedy TikTok pojawił się przed Kongresem, więc pytania o Chiny musiały się pojawić. Istnieją oczywiste obawy dotyczące prywatności i danych. Ale konkretna linia pytań wydawała się bardziej tak, jakby Ci Republikanie kontynuowali wojnę byłego prezydenta Donalda Trumpa z aplikacją społecznościową, w której starał się ban to z kraju w zeszłym roku.

Na przykład Senator Dan Sullivan (R-AK) grillował wiceprezesa TikTok i szefa polityki publicznej, Michaela Beckermana, na temat tego, czy użytkownicy mogą tworzyć filmy porównujące chińskiego prezydenta Xi Jinpinga do Kubusia Puchatka, co jest powszechnym satyrycznym pseudonimem rzucanym mu przez krytyków. Jak to jest problem z 13-letnimi amerykańskimi dziećmi?

W przeciwieństwie do przesłuchań na Facebooku, również czuł się bardzo stronniczy. Na przykład Senator Marsha Blackburn (R-TN) odwołując się i podkreślając “chińską Partię Komunistyczną” za każdym razem, gdy poruszała temat Chin, przesłuchując Tiktoka.

W tych momentach, to było tak, jakby Kongres był coraz dalej od wielkiego problemu technologicznego, że są tak blisko działania na.

Jednakże, były istotne wnioski z przesłuchania.

Ciekawe było, że przedstawiciele wszystkich trzech firm z branży mediów społecznościowych dystansują się od Facebooka.

Beckerman TikTok udoskonalił, jak Facebook opiera się na relacji użytkowników z ludźmi, których śledzą i wchodzą w interakcje z Internetem, a algorytm TikTok nie działa w ten sposób.

Wiceprezes Snap globalnej polityki publicznej, Jennifer Stout, wziął na cel Facebooka, mówiąc, że nawet poza przepisami, nie powinno być odpowiedzialność od firm mediów społecznościowych do moderowania się.

YouTube Kidaplikacja s była często przywoływana przez wiceprezesa ds. rządowych i polityki publicznej firmy, Leslie Miller, jako przykład firmy już podejmującej działania.

Jednak nawet wtedy, gdy Senator Ed Markey (D-MA) zadał im proste pytania na temat tego, czy poprą ustawę federalną, która chroni dzieci w Internecie w oparciu o same rzeczy, o których dyskutowali, wszyscy trzej przedstawiciele pogardliwie odpowiedzieli na pytanie prosto.

Facebook jest najgorszym przestępcą, ale jasne jest, że sprawa wykracza poza Marka Zuckerberga. To przesłuchanie pokazało, że nasi przedstawiciele polityczni mogą być w stanie zjednoczyć się w kwestiach związanych z Facebookiem…ale to wszystko.

[:][:]