[:pl][: pl]Nowy Microsoft Store Windows 11 jest już dostępny dla testerów Windows 10 [:][:]

[:pl][: pl]

Microsoft jest bliski wydania nowego sklepu Microsoft Store dla użytkowników systemu Windows 10. Producent oprogramowania wydał teraz ten nowy sklep z aplikacjami dla testerów systemu Windows 10 W pierścieniu Release Preview, wraz z ostateczną wersją nadchodzącej aktualizacji systemu Windows 10 November 2021.

Zaktualizowany sklep jest identyczny z tym, który znajduje się w systemie Windows 11, oferując większy dostęp do aplikacji win32, bardziej nowoczesny design i wszystkie nowe aplikacje, które niedawno trafiły do sklepu Microsoftu. Ten nowy sklep Microsoft jest również bardziej otwarty niż wcześniej, umożliwiając wyświetlanie sklepów innych firm, takich jak Epic Games Store.

Nowe podejście Microsoftu do sklepu oznaczało również Potop aplikacji wreszcie przybył, w tym Discord, Zoom, VLC, TeamViewer i Visual Studio Code. Każda przeglądarka może być również wymieniona w sklepie teraz, a do tej pory Opera i przeglądarka Yandex są dostępne.

Jeśli chcesz przetestować nowy sklep Microsoft Store w systemie Windows 10, musisz znaleźć się w pierścieniu Insider Release Preview. Oczekujemy, że nowa aktualizacja sklepu pojawi się dla wszystkich użytkowników systemu Windows 10 w nadchodzących tygodniach.

[:][:]