modne pomarańczowe zegarki damskie - yootlet.com - Super modne pomarańczowe zegarki, teraz każda kobie musi mieć pomarańczowy zegarek. Damskie zegarki są jeszcze tańsze!
oferty noclegowe Wrocław kwaternica.pl opinie Pomożemy Ci wyszukać atrakcyjną ofertę noclegową w interesującym Cię miejscu i w konkretnej dacie. U nas odnajdziesz dobre oferty noclegowe Wrocław. Zapraszamy na http://kwaternica.pl/.
https://www.ffrankowski.pl/kategoria-produktu/baterie-umywalkowe/ baterie umywalkowe Lublin Baterie wannowe Lublin dopasowane do każdej wanny     
dozownik mydła w piance   gene ttskaler stomatologiczny ultradźwiękowy   macbook pro a1398 rok produkcjitatuaże damskie na nodze   rouvy wymagania   gogle narciarskie dla dzieci   ładowarka samochodowa 11kw   maskownica na przedłużacz   śpiwór 15 stopni   okulary Tom Ford

[:pl][: pl]możesz teraz przenieść historię czatu WhatsApp z iPhone ‘ a na Androida (ale jest haczyk) [:][:]

[:pl][: pl]

W sierpniu 2021 Samsung ogłosił, że użytkownicy WhatsApp będą w końcu mogli przenieść swoje historie czatów z iPhone ‘ a na smartfon Samsung Galaxy.

Powiedziano wtedy, że właściciele telefonów z Androidem innych niż Samsung również otrzymają tę funkcję w przyszłości, a teraz przyszła przyszłość. We wtorek Google ogłosił, że użytkownicy mogą teraz przenieść historię czatu WhatsApp z iPhone ‘ a na telefon z Androidem 12.

Działa tylko na telefonach z systemem Android 12. Kredyt: google

Aby rozpocząć, podłącz telefony za pomocą kabla USB-C do Lightning. Podczas konfigurowania nowego urządzenia z Androidem zeskanuj kod QR na iPhonie, który uruchomi WhatsApp i przeniesie wszystkie twoje rzeczy na nowe urządzenie. Alternatywnie, zamiast skanowania kodu, możesz otworzyć WhatsApp i przejść do Ustawienia-Czaty-Przenieś czaty na Androida.

Zobacz także: Jak usunąć WhatsApp

Google twierdzi, że wykonanie tej pracy nie było trywialne. W systemie Android 12 możesz przenieść większość aplikacji i danych z iPhone ‘ a na Androida za pomocą wspomnianego kabla. Ale niektóre rodzaje danych są trudne do przeniesienia, dlatego Google współpracował z WhatsApp, aby włączyć nową funkcjonalność.

Google mówi, że ta funkcja działa na urządzeniach Samsung Galaxy i wszystkich telefonach Pixel i będzie dostępna na nowych smartfonach, które uruchamiają się z Androidem 12. Problem polega na tym, że żadne inne telefony z Androidem nie są obecnie wysyłane z Androidem 12, chociaż wielu producentów pracuje nad aktualizacją swoich urządzeń. Nie wiadomo, kiedy i czy funkcja będzie dostępna na starszych telefonach.

[:][:]